Yhteys

Verson tiimissä on uudistuvia, kehittymishaluisia ja yhteistyökykyisiä työntekijöitä, jotka sitoutuvat asiakkaiden palvelemiseen iloisella asenteella. Tervetuloa palveltavaksi!

Tilitoimisto Verso Oy
Ali-Huikkaantie 33, 33560 Tampere Katso sijainti kartalta
etunimi.sukunimi@rantalainen.fi

Avoinna maanantai – perjantai klo 8.00 – 16.00

Anne Karttunen
Asiakkuuspäällikkö
 050 321 5432
 anne.karttunen@rantalainen.fi

 


Henrika Erkkola
Tradenomi, Kirjanpitäjä
 010 321 6687
 henrika.erkkola@rantalainen.fi

 

 


Heidi Guttorm
Tradenomi, Kirjanpitäjä
 010 321 6686
 heidi.guttorm@rantalainen.fi

 

 


Kirsi Hautanen
Palvelupäällikkö
 010 321 6681
 kirsi.hautanen@rantalainen.fi

 

  


Hanna Helin
Tradenomi, Kirjanpitäjä 
 010 321 6685
 hanna.helin@rantalainen.fi

 

 


Kristiina Kauppila
Liiketalouden opiskelija (Tradenomi), Kirjanpitäjä
 010 321 6692
 kristiina.kauppila@rantalainen.fi

 

 


Jonna Kekki
Merkonomi, Kirjanpitäjä
 010 321 6688
 jonna.kekki@rantalainen.fi

 

 


Katariina Laine
Tradenomi, PHT, Kirjanpitäjä, Tiiminvetäjä
 010 321 6689
 katariina.laine@rantalainen.fi

 

 


Loviisa Laukkonen
Tradenomi, PHT, Kirjanpitäjä, Tiiminvetäjä
 010 321 6683
 loviisa.laukkonen@rantalainen.fi

 

 


Aino Laurila
Tradenomi, Kirjanpitäjä
 010 321 6684 
 aino.laurila@rantalainen.fi

 

 


Ulla Oksaharju
Tal. Hall. AT, Kirjanpitäjä
 010 321 6694 
 ulla.oksaharju@rantalainen.fi

 

 


Katja Ollikka
Tradenomi, Kirjanpitäjä (äitiyslomalla)
 010 321 6690
 katja.ollikka@rantalainen.fi

 

 


Maarit Pitkänen
FM, Kirjanpitäjä
 010 321 6693
 maarit.pitkanen@rantalainen.fi

 

 


Erkka Raiskio
Tradenomi, Palkanlaskija/kirjanpitäjä
 010 321 6682
 erkka.raiskio@rantalainen.fi

 

 


Katja Viljanen
Tradenomi, Kirjanpitäjä
  010 321 6691
 katja.viljanen@rantalainen.fi

 

 

Ota yhteyttä

äLä KIRJOITA TäHäN MITääN

Palvelemme asiantuntevasti näissä asioissa

  • Kirjanpito
  • Veroasiat
  • Reskontrat
  • Saatavien valvonta
  • Maksuliikenne
  • Laskutus
  • Palkanlaskenta
  • Aloittavien yrittäjien neuvonta
  • Talouden konsultointi

Sähköisen taloushallinnon sovellukset

Käytössämme ovat sähköisen taloushallinnon sovellukset Lemonsoft ja Procountor. Valitsemme asiakkaan kanssa heidän toimintaansa parhaiten palvelevan sovelluksen. Molemmat ohjelmat ovat asiakkaan käytettävissä ajasta ja paikasta riippumatta. Tarjoamme sekä täysin sähköisiä palveluita että perinteiseen tapaan toteutettua kirjanpitoa.

Tutustu tarkemmin:
www.procountor.com
www.lemonsoft.fi

eTasku-sovellus kuittien ja laskujen toimittamiseen

Käytössämme on myös eTasku-sovellus kuittien ja laskujen toimittamiseen. Asiakas voi ottaa älypuhelimella kuvan kuitista ja lähettää sen suoraan kirjanpitäjälle – tämän jälkeen varsinaista kuittia ei enää tarvita. Asiakkaan ei siis tarvitse enää erikseen säilytellä ja koota kuitteja.

Tutustu tarkemmin: www.etasku.fi

Ensimetri Pirkanmaan yrittäjät Yrittäjänaiset Procountor Lemonsoft eTasku

Kun haluat aitoa palvelua, otathan yhteyttä!

Tilitoimisto Verso Oy • Ali-Huikkaantie 33, 33560 Tampere
 010 321 6680 • etunimi.sukunimi@rantalainen.fi
Avoinna maanantai – perjantai klo 8.00 – 16.00

 Ota yhteyttä 


Olemme osana Rantalainen -konsernia 1.11.2017 alkaen.